Блог UA

Комплект шаф управління і електроприводу комплексу технологічного обладнання цеху з виробництва молочних десертів

В умовах виробництва харчової продукції необхідна надійна система технологічного обладнання. Яке технологічне рішення ми обрали та як його реалізували? Більше розповідаємо в проєкті.

Під час реалізації проєкту для нас було важливо виконати вимоги необхідні для надійної експлуатації системи в умовах виробництва молочної продукції. Також не менш необхідним було дотримуватися вимог безпеки і електромагнітної сумісності.

Для виробництва молочних десертів ми розробили та встановили згідно з вимогами – надійне технологічне обладнання. Серед якого було виготовлено головний розподільний щит, головну шафу управління двигунами та місцеві шафи керування.

Як наша команда реалізувала цей проєкт?
Ми обрали розподілену конфігурацію системи управління для реалізації необхідних функцій. Ця система складається з головної шафи управління та електроприводу, в якому встановлені перетворювачі частоти з необхідною комутаційною технікою для компонентів системи управління і локальних шаф управління.

Щоб запобігти впливу електромагнітних завад, що створюються перетворювачами частоти, виконано забезпечення електромагнітної сумісності. Для цього перетворювачі обладнані фільтрами радіоперешкод, а їх підключення виконано екранованим кабелем. Також цими кабелями під’єднано аналогові сигнали.

За допомогою стабілізованих імпульсних джерел ми забезпечили живлення електроніки. А для ланцюгів критичних до збоїв передбачені джерела безперебійного живлення.

Можливість розширення кількості пневматики без демонтажу шафи
Така можливість розширення шляхом установки додаткових компонентів без демонтажу шафи передбачена завдяки розміщенню в шафах управління агрегатів пневмоостровів FESTO.

Маркування BLUEMARK та THERMOMARK ROLL
Використання маркування BLUEMARK для проводів клем і компонентів, та маркування THERMOMARK ROLL для маркування кабелів і пневмотрас створює передумови для довгої експлуатації системи управління й швидкого і ефективного обслуговування.

За конструктив локальних шаф управління ми обрали вироби фірми Rittal з нержавіючої сталі марки 1.4301, (AISI 304). Комплект шаф виготовлений на основі наступних компонентів:
• Програмований логічний контролер, панель оператора - Siemens
• Конструктив шаф - «Rittal» виготовлені з нержавіючої сталі марки 1.4301, (AISI 304)
• Низьковольтна комутаційна техніка Eaton, Phoenix Contact
• Напівпровідникові контактори швидкої дії Elco
• Кабельно-провідникова продукція Lapp Kabel
• Перетворювачі частоти Danfoss

На виготовлені шафи управління від Техносенс діє розширена гарантія терміном на 3 роки.

Made on
Tilda