Блог UA

Шафи управління лінії з виробництва віконного профілю

Виготовлення шаф управління для модернізації системи управління міжнародної компанії з виробництва віконного профілю. Як нам вдалось реалізувати цей проєкт з урахуванням наявного обладнання та в обмеженому просторі – читайте детальніше.

Замовник цього проєкту – компанія-виробник віконного профілю з виробничими потужностями в тому числі в Україні. Головною метою було забезпечити надійне функціонування обладнання на виробництві міжнародної компанії.

Умови замовника
При проєктуванні найважливішими умовами для нас були: відповідність розробленої документації та виготовленої шафи ШБУ нормам європейських стандартів і технічних рішень, прийнятих на підприємствах виробника віконного профілю.

Як ми реалізували ці вимоги?
В ході проєкту ставилося завдання розробити та виготовити ШБУ зі строго визначеними геометричними розмірами й нестандартною конфігурацією за умови розміщення в обмеженому обсязі обладнання. Це дало можливість реалізувати всі функції системи управління екструдера як за потужністю, що підключається, так і за функціональним наповненням.

До складу виготовлених шаф управління екструдером включені такі компоненти:
• Програмований логічний контролер, панель оператора - Siemens
• Конструктив шаф - «Техносенс»
• Низьковольтна комутаційна техніка Eaton, Phoenix Contact
• Напівпровідникові контактори швидкої дії Elco
• Кабельно-провідникова продукція Lapp Kabel
• Перетворювачі частоти Vacon

На виготовлені шафи управління діє розширена гарантія терміном на 3 роки.
Made on
Tilda